100 обдарованих студентів з Івано-Франківська отримуватимуть стипендії від міської ради

 •  
  Сума стипендії становитиме 2 500 грн/місяць.
   
  На сесії підтримали рішення про щомісячні стипендії для обдарованих студентів франківських вишів, повідомив міський голова.
   
  “Це заохочення для нашої молоді. Адже найбільшим нашим досягненням буде те, коли молодь навчатиметься у вишах нашої громади, отримає якісні знання та залишиться працювати тут на розвиток України”, – підкреслив Руслан Марцінків.
   
  Стипендію зможуть отримати студенти, які навчаються на денній та дуальній формах навчання в закладах вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації усіх форм власності та юридично зареєстровані на території Івано-Франківської громади.
   
  Список кандидатів подаватиме заклад вищої освіти за погодженням із органом студентського самоврядування.
   
  До 1 листопада заклади подаватимуть у Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради інформацію-заяву про участь та загальну кількість студентів денної форми навчання освітнього рівня бакалавр та магістр.
   
  Кількість студентів, які претендуватимуть на призначення стипендії, від кожного закладу вищої освіти визначатиметься пропорційно до загальної кількості студентів денної та дуальної форм навчання освітнього рівня бакалавр та магістр.

  До теми: Президент України присвоїв звання “Заслужений лікар України” двом медикам з Івано-Франківщини

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!