“105 днів минули як один день”, або Франківці розповіли про мандри Південною Америкою

Франківські мандрівники Марічка Федорук та Ігор Стефанишин розповіли про свою 100-денну подорож Латинською Америкою.

«Наші мандри почалися 17-го квітня 2016-го. Хоча, власне, в Латину, це ми так кодово назвали Південну Америку, потрапили тільки 2-го травня. До цього цілих два тижні тривав “спринт” Європою – Польща, Австрія та Італія», – розповіли мандрівники під час зустрічі в громадському ресторані «Urban space 100».

????????????????????????????????????

Подорож франківців розпочалася із Сантьяґо. Після неймовірного Чилі були фантастичні Перу, Еквадор, Болівія, Парагвай, Аргентина і Бразилія.

«Взагалі маршрут для нас складався нетипово. Ми нічого не планували і все вийшло бомбово. Ми розпитували людей, які давали нам поради куди і як мандрувати», – зазначив Ігор Стефанишин.

????????????????????????????????????

Зокрема, в Чілі потрібно винаймати тур або винаймати транспорт. Це економно, адже там класні дороги і недороге пальне. Там дуже комфортно подорожувати, до того ж, дуже привітні люди, які не намагаються обдурити.

«В Чілі орендувати мінівен на три дні – по 30 доларів. Це набагато оптимальніше та економніше, аніж брати тур», – наголосили мандрівники.

Цікавий момент: чілійське вино, яке продають в Україні, там ніхто не вживає. Хоча, направду, там дуже смачне вино. Але, очевидно, воно не доходить до нашої країни.

В  місті Сантьяго дуже розвинена велосипедна інфраструктура, втім, місто здивувало мандрівників своїм смоком, який постійно був у мегаполісі.

????????????????????????????????????

В Болівії мандрівники пробули 13 днів. Там потрібна віза, але «можна потрапити туди, давши взятку на кордоні». Країна цікава тим, що вона дуже екзотична. Мова йде про одяг, традиції, віру. Зокрема, в Болівії й досі збереглись шамани.

«Як в калейдоскопі, в його південно-американському ритмі – швидше не значить краще, змінювалися країни, кліматичні пояси, люди, природа, обставини, транспорт, маршрути, думки, і, зрештою, ми. 105 днів минули як один», – розповіла Марія Федорук.

Все було спонтанно . “Це був дуже цікавий досвід”, – резюмувала Марічка.

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!