Спецпроект “Гра без правил” розказав про афери, які пов’язані з Івано-Франківською федерацією футболу

 • Корупція у футболі: договірні матчі, підкуплені судді, продаж квитків на матчі повз касу та інші зловживання у навколофутбольному світі. Кожен випуск “Гри без правил” присвячується розслідуванню однієї справи.

  Цього разу у спецпроекті “Гра без правил” каналу “2+2” йдеться про франківський футбол, голову Івано-Франківської обласної федерації футболу Тараса Клима, дату його народження та готель, який побудований на землі федерації.

  Колись Івано-Франківщина мала шість професійних футбольних команд. Сьогодні – немає жодної. Більше того, Івано-Франківська область є єдиною, де немає повнорозмірного футбольного  поля із штучним покриттям. Чому так? Журналісти пояснюють це тим, що найвищому футбольному керівництву області не до футболу.

  “Паралельно Клим займається ресторанним бізнесом і ніби футболом, – коментує діяльність голови ІФФФ екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар. – А це речі несумісні”.

 • Раніше ми писали, що у дворі поруч з приміщенням федерації зрізане дерево та встановлена огорожа, що може свідчити про ймовірну добудову. Це змушує задуматися: чи все тут легально? Адже споруда на вул. Чорновола, 80 є пам’яткою архітектури місцевого значення. 

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!