11 Айфон – найбільш продаваний смартфон 2020 року. Чи повторить успіх 12 модель?

 • У 2020 році iPhone 11 був самим продаваним смартфоном в світі. За перші три місяці минулого року володарями цього гаджета стало 19,5 млн. Чоловік, що вище показника його попередника за цей же період. І зараз, в 2021 році попит на цей «яблучний» телефон залишається досить високим. Чи вдасться новому дванадцятого айфон повторити успіх попередника? Щоб відповісти на це питання, давайте дізнаємося, наскільки новинка краще його.

  Компактна новинка з класичним дизайном

  Габарити 11-ї моделі складають (Д × Ш × Т) 150,9 × 75,7 × 8,3 мм, а маса – 194 г. А розміри його спадкоємця – 146,7 × 71,5 × 7,4 мм при вазі в 162 р Як бачите, новий девайс став помітно компактніше і легше. «Яблуко» зрізало кілька міліметрів по ширині і довжині, завдяки чому пристрій зручніше і надійніше лежить в руці.

  Що ж стосується зовнішнього вигляду пристрою, то це справа смаку. Якщо вам до душі класичний дизайн з плоскими гранями, то варто придивитися до новинки. iPhone 12 пропонується з високоміцним захисним покриттям Ceramic Shield, яка краще оберігає пристрій від подряпин і наслідків падінь, ніж скло одинадцятого «яблучного» смартфона. 

  Поліпшений захист від води

  Обидва апарати захищені від впливу води відповідно до стандарту IP68. Але показники «виживання» у них різні. Так 12-й здатний витримати 30-хвилинне занурення на 6-метрову глибину, в той час як 11-й – лише на 2 м.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!