120 людей втратили роботу: популярна українська газета може припинити своє існування

  • Наприкінці березня з редакції всеукраїнської газети «Експрес» звільнили всіх журналістів та інших її працівників. Всього втратили роботу понад 120 осіб.

    Майже 80 працівників відомого друкованого ЗМІ стали безробітними й опинилися на «біржі праці». Внаслідок таких незрозумілих  громадськості дій власників видання популярна газета взагалі може припинити своє існування, пише Львівська обласна організація Національної спілки журналістів України.

    Вона звертається до керівництва редакції газети «Експрес» із проханням пояснити причину такого одномоментного масового звільнення журналістів. Водночас просить відповідні правоохоронні органи звернути увагу на цю ситуацію з огляду на можливий факт тиску власників видання на його працівників з метою їх примусового незаконного звільнення.

    “Як зазначив голова Львівської обласної організації Ярослав Климович, спілка журналістів висловлює свою підтримку всім звільненим з роботи журналістам редакції газети «Експрес» і пропонує розглянути цю безпрецедентну ситуацію на засіданні секретаріату Національної спілки журналістів України. Свободу слова не спинити”, – йдеться у повідомленні. 

  • До теми: невідомий зі зброєю пошкодив майно франківських журналістів

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!