14-річний рогатинець став призером Міжнародного турніру в Єгипті

З 16 по 20 жовтня в Єгипті у місті Шельм-ель-Шейх проходив світовий престижний молодіжний турнір з настільного тенісу «Egypt Junior & Cadet Open-2019».

У ньому взяли участь сотні спортсменів віком від 12 до 18 років. Юні тенісисти представляли три континенти світу – Європу, Азію та Африку. Були також спортсмени з Тайваню та Індонезії.

Україну там представляли кадети Назар Третяк (Київ-Рогатин), Максим Мельничук (Київ-Чернівці) та мінікадет Олександр Гелета (Львів).

Майже тиждень в олімпійському спортивному комплексі курортного міста Єгипту точилися баталії за тенісними столами. Ігри проводилися в шести номінаціях. Враховуючи те, що нашим двом кадетам довелося грати й у номінаціях своїх та старших юніорських, то можна собі уявити навантаження в ті дні. Клімат не дуже сприяв українцям, адже в Єгипті вони потрапили під 37 градусів тепла. Адаптація проходила дуже важко.

Максим та Назар грали у групах юніорів та кадетів. Рогатинець Назар Третяк показав високий клас гри. Він легко вигравав у спортсменів, котрі стояли у світовому рейтингу значно вище від нього. Коли серед юніорів у своїй групі Назар виграв (вдруге) у тенісиста з Саудівської Аравії, це стало сенсацією турніру.

Про гру Назара писали світові видання, а спеціалісти Європи та Азії називали його відкриттям у світовому молодіжному тенісі.

Назар пройшов в 1/4 фіналу як в категорії кадетів, так і серед юніорів.

Підсумовуючи результати престижного турніру тренер українських тенісистів заслужений тренер України Дмитро Дробов зауважив, що окрім медалей, юні спортсмени здобувають світовий досвід і світовий рейтинг.

Нагадаємо,На Прикарпаття завітав відомий спортсмен Сергій Бубка

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!