15-річна калушанка стала дворазовою абсолютною чемпіонкою України з плавання

• За колекцією золотих нагород, здобутих юною плавчинею Яною Долаврук на всеукраїнських змаганнях, цій дівчині немає рівних в Івано-Франківській області.

За словами мами дівчини — тренера-викладача відділення плавання Калуської ДЮСШ «Сокіл» Катерини Долаврук, її дочка неодноразово була переможницею юнацького та юніорського чемпіонатів України, а в 15-річному віці спромоглася стати вже дворазовою абсолютною чемпіонкою України на дистанції 400 метрів комплексним плаванням, інформують “Вікна”.

Вперше Яна здобула це звання в грудні 2020 року в Дніпрі, подолавши цю дистанцію у фінальному запливі за 5 хв. 02,73 сек. А 7 березня 2021 року на ліцензійному зимовому чемпіонаті України в Харкові вона підтвердила свій статус абсолютної чемпіонки країни на дистанції 400 метрів комплексним плаванням.

При цьому юна калуська плавчиня перевершила особистий рекорд на 01,54 сек., який тепер становить 5 хв. 01,19 сек. Наступного змагального дня Яна Долаврук у складі команди Київської області здобула в Харкові срібну медаль чемпіонату України в естафетному плаванні 4х200 метрів вільним стилем.