У Франківську комунальник, якого підозрюють у корупції, знову не з’явився на суд

 • В Івано-Франківському міському суді продовжують розглядати адміністративне правопорушення у справі порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

  На засіданні, яке мало відбутися 5 жовтня, знову не з’явився правопорушник, яким виступає інженер КП «ЄРЦ» (тепер МІУК) та депутат міськради від «Свободи»  Василь Скиданчук.

  Скиданчук подав клопотання про відкладення розгляду справи, бо він 5 жовтня перебуватиме у відрядженні в Чернівцях. Окрім того, додав копію наказу про відрядження від 4 жовтня про те, що його разом з водієм направляють на міжнародну наукову конференцію.

  Суд ухвалив рішення відкласти розгляд справи. Наступне судове засідання відбудеться на 18 жовтня об 11.00.

  Разом із тим, суддя у даній справі наголосила, що свідки знову не з’явилися на суд. Олеся Зеленко обурилася, що справу можна розглядати тільки три місяці, а порушники не з’являються. Нагадаємо, що адміністративне стягнення може бути накладено не пізніше, ніж через 90 днів з дати його виявлення. Дата виявлення прокуратурою правопорушення, яке вчинив Василь Скиданчук – 8 серпня. Виходить, що якщо він і далі не з’являтиметься на судові засідання, то розпочате провадження проти комунальника закриють через термін давності.

  55555

  Нагадаємо, що Віктор Синишин і Василь Скиданчук, працюючи в ЄРЦ (МІУК) зареєстрували фірми «Станіслав-ІВ» та «Галичина-ІВ» відповідно, які отримували підряди від цього ж комунального підприємства.

  Загалом на двох вони уклали більше 40 договорів з проведення ремонтних робіт на понад 600 тис. грн.

  Як зазначають у прокуратурі, посадовці підписували акти приймання-передачі виконаних робіт, проведених підприємствами, співзасновниками яких вони були та не вживали жодних заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів і не повідомляли про це свого керівника.

  Нагадаємо, після того, як колишній інженер ЄРЦ Василь Скиданчук двічі не з’являвся на суд та подавав клопотання, що він лікується на стаціонарі, журналісти вирішили провідати його.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!