“16 днів проти насильства”: У Франківську проведуть всеукраїнську акцію

 • З 25 листопада по 25 грудня в Івано-Франківську проведуть щорічну всеукраїнську акцію «16 днів проти насильства».

  Так, сьогодні, 19 листопада, під час засідання виконкому обговорили організацію та проведення заходу.

  Протягом першого дня акції проведуть захід «Кричати не можна мовчати» з нагоди відзначення міжнародного Дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. У школах проінформують учнів про мету акції та презентують виставку малюнків «Ми проти насильства в сім’ї», «В обіймах друзів», «Мир навколо мене», «Щаслива сім’я без насильства». У бібліотеках шкіл продемонструють тематичні виставки просвітницької літератури та проведуть бібліотечні уроки на відповідну тему. Переглянуть учні 1-4 класів й відеоролики на тему «Права і обов’язки».

  А для дошкільнят проведуть психологічну розвагу на тему: «Подорож у країну ввічливості та добра». Водночас педагоги візьмуть учаться круглому столі, аби обговорити насильство в сім’ї, його профілактику та попередження.

  Крім того, протягом місяця Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради проводитиме моніторингове дослідження булінгу та насилля серед учнів 5-10 класів. Також зі школярами зустрінуться представники правоохоронних органів, служби у справах дітей, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та активісти правозахисних громадських організацій щодо запобігання насильству в сім’ї.

  У медичних закладах розповсюджуватимуть інформаційні буклети щодо запобігання насильству.

  Нагадаємо, у Франківську жінку рятували від домашнього насильника

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!