16 мешканців калуської громади отримали матеріальну допомогу через COVID-19

Виконавчий комітет Калуської міської ради затвердив порядок надання одноразової грошової допомоги у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Таку допомогу в сумі до 2000 гривень виплачують громадянам, які зареєстровані і проживають на території Калуської міської ради. Також вони мають перебувати на обліку в центрі зайнятості і, на момент звернення за допомогою, знаходитись в складних життєвих обставинах. У міському бюджету на такі виплати загалом заклали 500 тисяч гривень, повідомляють “Вікна”.

Впродовж травня виконком вже затвердив два проєкти рішень про виділення допомоги через негативні наслідки COVID-19. Засідання проходили у режимі аудіоконференції.

Зокрема, 15 травня виділили гроші десятьом громадянам на загальну суму 17 тисяч гривень. А саме: семи заявникам — у максимальному розмірі 2000 гривень, ще трьом — 500, 1000 і 1500 гривень відповідно. А на засіданні виконкому 26 травня вирішили дати одноразову грошову допомогу ще шести громадянам на загальну суму 12 тисяч гривень (усім — по 2000 гривень).

Таким чином у травні на допомоги 16 жителям громади вже розподілили 29 тисяч гривень.

До теми: Володимир Зеленський пояснив, куди підуть гроші МВФ

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!