Мама пилососить: 16-річний калушанин пішов жити до батька, який випиває

 • До служби у справах дітей Калуської міської ради звернулася мати неповнолітнього сина, 2004 року народження, який, не зважаючи на її заперечення, пішов проживати до батька, а проживання з батьком є загрозою для життя і здоров’я хлопця.

  Для з’ясування обставин, спеціалісти служби у справах дітей спільно з начальником сектору ювенальної превенції Калуського відділу поліції відвідали неповнолітнього за місцем проживання батька, інформує «Калуш ФМ».

  Зміну місця проживання хлопець пояснив частими конфліктами з мамою відносно прибирання квартири, оскільки мама цілими днями до пізнього вечора прибирає, а коли він приходить з вулиці, вона і його пилососить.

  “Це не технічна помилка, мама підтвердила, що вона це робить, щоб вберегти сина від захворювання на COVID-19”, – пояснюють у соцслужбі.

  Щодо батька, то у його помешканні суцільний безлад, батько на час обстеження перебував у нетверезому стані, очевидно, «зелений змій» до нього частенько навідується, бо кількість порожніх пляшок від горілки у кімнаті, де він спить, вражає.

  “Враховуючи вік неповнолітнього, якому уже понад 16 років, з ним провели профілактичну бесіду і порадили допомогти мамі відвідати лікаря та повернутись до неї на проживання, де більш комфортні умови”, – додають у службі. 

 • З обома батьками провели профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків. Надалі сім’я буде під соціальним супроводом, де із батьками і неповнолітнім будуть працювати психолог та соціальні фахівці.

  Читайте також: На Калущині працівницю “Укрпошти” судитимуть за привласнення коштів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!