17 прикарпатців отримають мікрогранти на започаткування й розвиток бізнесу

 • Загалом від початку року 53 підприємці Прикарпаття отримали гранти на розвиток свого бізнесу на майже 12,5 млн грн.

  17 прикарпатців отримають від держави мікрогранти на започаткування й розвиток бізнесу згідно урядової програми «єРобота».

  Про це повідомляють у Міністерстві економіки України. За підсумками шостої хвилі подачі заяв наша область в першій п’ятірці за кількістю отриманих позитивних рішень, йдеться на сторінці голови Івано-Франківської ОВА Світлани Онищук.

  Загалом від початку року 53 підприємці Прикарпаття отримали гранти на розвиток свого бізнесу на майже 12.5 млн грн. В процесі реалізації своїх бізнес-проектів вони створять 109 робочих місць.

  Переважна більшість грантоотримувачів планують витратити кошти мікрогранту на придбання обладнання, необхідного для ведення бізнесу.

  Найпопулярнішими сферами діяльності серед отримувачів мікрогранту є:
  – оптова та роздрібна торгівля;
  ремонт автотранспортних засобів;
  тимчасове розміщування й організація харчування;
  переробна промисловість.

  Обов’язковою умовою надання коштів мікрогранту є створення нових робочих місць. Згідно з цією урядовою програмою українці можуть отримати мікрогрант від 50 до 250 тис. грн. Кошти можна витратити на придбання або лізинг обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, оренду приміщення. До прикладу, цього року на реалізацію урядової програми бюджетом передбачено 1,8 млрд грн, що дозволить видати близько 10 000 мікрогрантів.

  Отримати мікрогрант може як підприємець, так і людина без досвіду ведення підприємницької діяльності. Для цього потрібно подати заявку через портал «Дія».

  Нагадаємо, на Прикарпатті понад 10 ділянок доріг є аварійно небезпечними

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!