19 дітей із Прикарпаття за вихідні захворіли на коронавірус

 • Сьогодні, 31 серпня, в Івано-Франківську відбудеться онлайн-нарада голови облдержадміністрації Віталія Федоріва з представниками обласної та районної влади, а також з керівниками ОТГ.

  Основним питанням наради стала ситуація з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території області та вжиття заходів щодо забезпечення медичної допомоги населенню.

  Як стало відомо, в Івано-Франківській області наразі розгорнуто 1791 ліжко у медзакладах першої хвилі для пацієнтів з коронавірусом, з них 1181 зайнято. Серед них – 587 пацієнтів з підтвердженим коронавірусом, а також 594 з підозрою.

  Головний санітарний лікар Івано-Франківщини Руслан Савчук повідомив, що найбільше нових випадків коронавірусу за вихідні в області зафіксували у Калуші – 75, у Коломиї – 80 та в Івано-Франківську – 170.

  “За вихідні захворіли 19 дітей з Прикарпаття віком від 5 місяців до 17 років. Загалом маємо 3.3% хворих дітей від всієї кількості діагностованих випадків коронавірусу. За останні три доби ми провели понад 3000 досліджень”, – сказав Руслан Савчук.

 • За словами Савчука, на вулицях зараз люди зовсім не розуміють, наскільки критичною є ситуація.

  Читайте також: У Франківську перевізники і спортсмени вийшли на протест проти червоної зони 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!