20 перешкод і кілометр річкою: студенти-медики взяли участь у забігу Гонка Нації

 • Днями в гірськолижному курорті «Буковель» відбулася спортивна подія для найвитриваліших спортсменів — Гонка Нації (Race Nation). На неї з’їжджаються атлети з усієї України. Вже традиційно участь у гонці беруть студенти Івано-Франківського національного медичного університету.

  Гонка Нації — це вражаючі забіги з перешкодами на витривалість. Головна мета атлетів – подолати усю дистанцію і фінішувати.

  Івано-франківські студенти-медики на Гонці Нації вже кілька років є єдиною командою, котра представляє свій університет. Цього разу честь ІФНМУ захищали п’ять студентів: Іван Стець, Олег Тромбола, Ілона Юзьків, Богдан Левонюк та Олександр Шваб.

  Наша команда обрала дистанцію в п’ять кілометрів, на якій було понад 20 перешкод. «Дистанція була хоч не найдовшою, але далеко не найлегшою, — розповідає голова Студентського парламенту ІФНМУ Олег Тромбола. — Старт був важкий, бо перші півтора кілометра довелося долали вгору по лижній трасі. Далі був кілометр різкого спуску, потім 1,5-2 кілометри лісовою дорогою. Десь кілометр траси пролягав прямо по руслу гірської річки. Бігли і по каменистому, і по намуленому дні, часом вода доходила до колін. Коли вибігали з ріки, ніг просто не відчували. І протягом усієї дистанції треба було долати перешкоди».

  Наших спортсменів порадувала сонячна погода, яка сприяла змаганням. Попри доволі непросту трасу, усі наші студенти фінішували. У загальнокомандному заліку ІФНМУ посів 11 місце серед 25 команд.

  Крім п’ятьох учасників забігу багато студентів ІФНМУ долучилися до події в якості волонтерів на трасі. За словами наших студентів, вони продовжуватимуть брати участь у Гонках Нації як спортсмени і волонтери. 

  Нагадаємо, У Франківську відзначили 74-ту річницю заснування ІФНМУ (фоторепортаж) 

  20191023gonka

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!