Цього літа ремонтні роботи тривали у ЗДО «Шовкова косиця» у Брошнів-Осаді. Про це йдеться на сторінці Брошнів-Осадської об’єднаної територіальної громади в соціальній мережі. “У дитсадочку харчоблок і пральня були у жахливому стані, адже уже більше 35 років не «бачили» ремонту. І цьогоріч взялися вирішити проблему у закладі, де виховується малеча територіальної громади, а це юні жителі трьох Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/08/69741904_493630387869211_5161432473581649920_o-300x150.jpg)