З 28 по 31 січня у місті Яремче відбувся Міжнародний водний форум, присвячений перспективам розвитку водної галузі. Захід провели з метою сприяння реалізації державної політики у сфері житлово-комунального господарства, розвитку ринку комунальних послуг та підвищення їх якості, поширення передового досвіду, удосконалення системи управління та регулювання у цій сфері, повідомляють у пресслужбі Івано-Франківської обласної райдержадміністрації. Участь Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG-20200129-WA0008_1-1-300x150.jpg)