Жителям деяких населених пунктів Косівської ОТГ два дні доведеться провести без газу. Про це повідомляють на сторінці Косівської міської ради. “За інформацією Косівської дільниці АТ “Івано-Франківськгаз”, у зв’язку з проведенням ремонтних робіт, буде припинено газопостачання з 09:00 год. 01.06.2021 р. по 15:00 год. 02.06.2021 р. в м.Косів, с.Вербовець, с.Смодна, с.Старий Косів та с.Город”, – йдеться Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/04/o_1dd7oov2d19u310ib100216hm1dab1k-300x150.jpg)