У Франківську для дітей військових організували майстер-клас (ФОТО)

 • Сьогодні, 31 травня, в Івано-Франківську у «Страйкшопі» поліцейські ознайомлювали дітей учасників АТО/ООС зі своєю роботою.

  Також правоохоронці розповіли про основи домедичної допомоги і правила поводження зі зброєю, інформує Галицький кореспондент.

  «Взагалі ідея виникла давно, однак через карантин відкладали. Для дітей учасників АТО/ООС хочемо провести невеличке заняття-тренінг з домедичної допомоги та навчити їх користуватись зброєю. І розповісти про роботу поліції», – каже Олександра Бабецька, начальниця відділу зв‘язків з громадськістю управління патрульної поліції в Івано-Франківській області.

  Олександра Бабецька пояснює, що цей захід організували для дітей військових у зв‘язку з тим, що їх батьки захищають спокій країни на Сході, а правоохоронці тут захищають спокій їх сімей.

  Сьогодні на захід прийшло близько 15 підлітків.

  Правоохоронці кажуть, що це не останні навчання. Надалі планують залучати більше дітей, віком від 10-16 років.

  «Таких заходів цього року було мало, через карантин. Сподіваємось, що проводитемо більше», – додає Олександра Бабецька.

  Власник тиру Олександр Потеряйло каже, що сьогодні діти матимуть змогу постріляти зі зброї, адже вона є безпечна – стріляє палстиковими кульками.

  «Вони зможуть повправлятися у влучності, як користуватись зброєю, ознайомитись з правилами безпеки. Тому це корисно, адже культура зброї є необхідною, і вважаємо, що треба мати елементарне розуміння про зброю», – розповідає Олександр.

  Учень 8 класу Артур Сальніков зізнається, що хоче дізнатись про різні види зброї. Хлопець хоче стати військовим як і батько.

  «Нам казали, що будуть розказувати про зброю. Дуже цікавлюсь автоматом Калашнікова та дробовиками. Їхав з ним на полігон, то батько казав, чим курує і для чого зброя», – каже школяр.

  Батько Артура майор-підполковник, льотчик. Служить уже 25 років.

  Учні, які прийшли на захід, з цікавістю слухали Олександру Бабецьку, яка проводила лекцію. Так, поліцейська розповідала про різні види кровотеч та як надавати допомогу при кожній з них.

  Діти відповідали на питання та вчились накладати джгути.

  До теми: Запалили свічки та поклали квіти: у Франківську вшанували правоохоронців, які загинули на Донеччині (фото)

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!