Прикарпатці продовжують активно спалювати суху траву. Про це йдеться на сторінці Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області, пише “Галицький кореспондент”. Згідно з інформацією рятувальників, протягом сьогоднішнього дня, 27 березня, на території Прикарпаття зареєстрували 23 пожежі сухої трави. Крім того зареєстрували одну лісову пожежу. Така інформація станом на сьогодні, 19:00. Повідомляється, що всі інциденти обійшлися Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2022/03/7be8ea3bf94bbed5d1f9208fe0a1020b-300x150.jpeg)