Івано-Франківськ долучився до всеукраїнської акції “Дзвін пам’яті”. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив очільник міста Руслан Марцінків, пише “Галицький кореспондент“. Згідно з інформацією, акцію провели у Меморіальному сквері. Під час дійства вшанували загиблих Героїв та всіх українців, полеглих від початку російсько-української війни, хвилиною мовчання. До теми: в Україні створили квітник, присвячений легендарному літаку Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2022/05/284447680_570270161335911_7956517236742220759_n-300x150.jpg)