23 маски для вистави: Калуський театр показав спектакль для сім’ї (ФОТО\ВІДЕО)

Виставу для сімейного перегляду презентували калушанам актори молодіжного театру Silentium, що діє при палаці культури «Юність».

Якщо ви, чуючи «Піноккіо», згадуєте радянське кіно «Пригоди Буратіно», то режисер Silentium Дмитро Карачун просить відкинути порівняння та асоціації, інформують «Вікна».

Питання стояло — що саме?! Щоб і цікаво було, й повчально водночас. На цей твір натрапив випадково — якось побачив у бібліотеці, як одна дівчинка брала читати стареньку книжку «Пригоди Піноккіо», яку власне читав ще у дитинстві. Перечитав, знайшов п’єсу, розраховану для театру ляльок, трішки підлаштував для нашого театру — й за справу, вперед!”, – розповідає режисер Silentium Дмитро Карачун.

У виставі були використані 23 маски ручної роботи з пап’є-маше, безліч бутафорії та реквізиту. Маски за ескізами італійських старих ляльок та театральних масок ХІХ століття придумав і виготовив сам Дмитро Карачун за допомогою художниці Тетяни Яніцької. Кожну маску «підганяли» під конкретного виконавця.

Дмитро Карачун також наголосив на рекордному часі, за який вдалося втілити «Піноккіо» в життя: репетиції розпочались усередині червня, тобто вистава фактично була зроблена за чотири тижні. А остання маска була закінчена за три години до прем’єри.

У виставі задіяні актори молодіжного театру Silentium: Василь Курик, Ірина Дзундза, Андрій Суслик, Софія Василів, Радислав Шимків, Юрій Болдирев та, за словами Дмитра Карачуна, specially invited star Ігор Мудрик.

Нагадаємо: Обласна рада збільшила фінансування музеїв і театрів Івано-Франківщини

 

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!