23 ОТГ Прикарпаття отримають у комунальну власність 11 тисяч гектарів землі

 • Сьогодні, 28 лютого, в рамках традиційних зустрічей секретарів рад у Долині відбувся семінар на тему: «Енергоефективна громада» за участі секретарів місцевих рад, об’єднаних територіальних громад консультантів Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України та представників проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС).

  “У ході семінару обговорили можливості впровадження політики сталого енергетичного розвитку, ефективність електронних серверів, приклади кращих практик енергоменеджменту в громаді та шляхи термомодернізації будівель”, – повідомила Оксана Савчук, секретар Івано-Франківської міської ради.

  Виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук наголосив, що спроможні міста, селища, села та ОТГ – запорука успішного впровадження секторальних реформ.

  До теми: Доля Новицької та Підмихайлівської ОТГ залишається під питанням

  “Дуже важливо, щоб якомога швидше було схвалено законопроект № 2489 “Про службу в органах місцевого самоврядування”, до якого долучилися експерти АМУ і який насправді сьогодні є вимогою часу, а не забаганкою мерів. На Прикарпатті з 1 січня цього року в нових бюджетних умовах працює 23 ОТГ, які дотепер не мали можливості належного просторового розвитку, оскільки землі поза межами населених пунктів не були у їхній власності, – звернув увагу експерт.

 • 23 ОТГ Прикарпаття отримають у комунальну власність понад 11 тис. гектарів землі. На сьогодні уже розпочато інвентаризацію земель, першим семи об’єднаним громадам передано землі сільгосппризначення.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!