23-річний долинянин Святослав Винник отримав другу премію на престижному музичному конкурсі

  • 23-річний уродженець Долини Святослав Винник отримав другу премію на міжнародному музичному конкурсі “Accademia Belcanto”, що проходив у Австрії.

    Участь у престижному міжнародному змаганні музикантів взяли 122 конкурсанти з 15 країн світу. Святослав зайняв друге місце – перше ж розділили співак з Польщі та співачка зі Словаччини.

    Мати хлопця Оксана Винник розповіла “Галицькому кореспонденту”, що у 2017 році він вже вигравав у Чехії першу премію та приз глядацьких симпатій.

    “У цьому престижному конкурсі змагалися співаки з 15-ти країн світу. Україну презентував наш Святослав. Він привіз відразу чотири нагороди, не тільки ставши лауреатом першої премії в категорії ЮНІОР (від 20 до 24 років), а й одержав премію від члена журі, італійського оперного співака і педагога Антоніо Каранджело за найкраще виконання арії з опери Дж. Верді (виконав арію Жермона з опери «Травіата» з симфонічним оркестром), а також приз глядацьких симпатій і титул абсолютного переможця конкурсу 2017 року”, – каже Оксана Винник.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!