Вартість навчання у спеціалізованих мистецьких закладах Франківська зросте на 16% (ВІДЕО)

 • 24 липня в Івано-Франківську відбулося відкрите громадське обговорення проекту регуляторного акта-рішення виконавчого комітету міської ради «Про оплату за навчання у початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах».

  Мета проекту – встановлення розміру оплати за навчання у початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах обласного центру Прикарпаття.

  Враховуючи пропозиції директорів вищезазначених навчальних закладів міста, виконавчий комітет вирішив погодити запропонований розмір щомісячної плати за навчання і ввести його з 1 вересня 2015 року, а саме:

  – гітара – 160 грн;
  – сольний спів – 160 грн;
  – фортепіано – 140 грн;
  – скрипка – 70 грн;
  – альт, віолончель, контрабас – 40 грн;
  – народні інструменти – 60 грн;
  – саксофон – 85 грн;
  – флейта, кларнет, сопілка – 60 грн;
  – гобой, фагот – 40 грн;
  – мідні духові та ударні інструменти – 40 грн;
  – за навчання в дитячій хореографічній школі – 120 грн;
  – за навчання в дитячій художній школі – 85 грн;
  – за навчання в підготовчих групах дитячої художньої та хореографічної шкіл – 150 грн.

  Наше місто, мабуть, єдине в Україні, яке встановило надзвичайно велику кількість пільгових категорій. Мова йде про додаткові категорії, окрім тих, які встановлені державою. Діти цих категорій мають або безкоштовно навчатися, або з 50-відсотковою доплатою.

  Загалом у початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах Івано-Франківська наразі навчаються 2556 учнів. Із них 1775 – не мають пільг, 554 – звільнені повністю від навчання, відповідно 227 учнів звільнені частково від оплати, себто на 50%.

  24.07.2015

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!