24 молоді сім’ї з Прикарпаття отримали пільгові кредити на житло

 • Сьогодні, 25 листопада, в Івано-Франківську відбулася щотижнева нарада голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля з керівниками структурних підрозділів ОДА та територіальних органів виконавчої влади.

  Зокрема, мова йшла про реалізацію регіональної цільової програми розвитку молодіжного житлового будівництва в області на 2018-2022 роки.

  Леся Гвоздянчук, директор Івано-Франківського регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництві, розповіла, що впродовж 2018-2019 рік 24 молоді сім’ї отримали житло за програмою “Пільгового кредитування”.

  “У 2019 надано 8 кредитів на будівництво житла. Надано 4 кредити для учасників АТО. Також програма “Пільгового кредитування виконана на 40% відсотків, бо немає достатньо коштів. Тому хочемо, щоб з бюджету виділили більше грошей”,- каже Гвоздянчук.

  Вона додає, що отримати житло можуть молоді сім’ї, насамперед учасники АТО. Також це сім’ї, в яких чоловік та дружина віком до 35 років включно, неповні сім’ї, в яких один із батьків віком до 35 років включно мають неповнолітніх дітей, одинокі молоді громадяни віком до 35 років включно.

  Термін повернення кредиту – до 30 років. Розмір кредиту на будівництво чи реконструкцію житла визначається виходячи з норми 21 кв. метр загальної площі житла на одного члена сім’ї.

  При цьому вартість будівництва 1 кв. метра житла не повинна перевищувати опосередковану вартість спорудження житла за регіонами України.

  Читайте також: Акциз на пальне принесе 200 мільйонів у бюджети громад Прикарпаття

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!