25 мільйонів гривень готівкою, власний бренд, два “Лексуси”: як депутат Надвірнянської райради жив у 2017 році

 • Підприємець, депутат Надвірнянської районної ради Степан Ломпас, подав свою декларацію за 2017 рік. У декларації, окрім нього самого, інформація про дружину, доньку та падчерку підприємця.

  У декларації вказано, що сім’я володіє готівкою у сумі 25 358 201 грн, має два автомобілі  Lexus та об’єкти нерухомості загальною площею 2437 м кв.

  Йому також належать права на знак для товарів і послуг “Стефано Ломпас” та “Стефано Ломпас Ексклюзив”. Відомо, що йдеться про мережу магазинів одягу “Ексклюзив” (у Франківську розташовано чотири магазини), та власну лінію одягу Stefano Lompas (одяг цього бренду можна прибрати у фірмових магазинах, їх є три у Львові, та ще один у Трускавці).

  У власності підприємця також квартира в Івано-Франківську, площею 146,7 м кв. А ось його дружина, Северінова Аліна, володіє ще трьома житловими будинками у Білій Церкві (Київська область), трьома нежитловими приміщеннями: два на Київщині та ще одне у Франківську.

  У декларації немає жодної інформації про цінне рухоме майно, окрім двох іномарок Lexus (GX460 2014 року самого Степана Ломпаса, та RX350 2014 року – його дружини).

  Нагадаємо, з початку року 1380 жителів Прикарпаття подали декларації про доходи, отримані минулоріч.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!