27 років болото: франківчанка скаржиться на незакінчений ремонт вулиці

Своєю “радістю” від “закінченого” так званого ” ремонту” вулиці Молодіжної в Івано-Франківську, біля будинків 42 і 50 та школи № 22, поділилася у соціальній мережі Свєта Тіхонова.

За словами жінки, вона вже два роки пише про те, як у листопаді 2015 року ремонтні служби тимчасово припинили роботи. Тоді вони пояснили це тим, що треба виплатити зарплату медикам і вчителям:

“Ну хто ж проти? Звісно, зарплата людям – то святе. Тим паче, що навесні 2016-го пообіцяли повернутися і доробити, а вздовж паркана школи № 22, залишили болотяну смугу, засипану гравієм. Це, як  мені пояснили комунальники, так звана автостоянка вздовж дороги. А перед першим під’їздом що? Не автостоянка? Та тут просто нема умов для стоянки через зарослі. Правда, тоді нам казали, що мала бути ЕКО-стоянка, а вийшло – як завжди. Але, думаю, просто були потрібні піаракції, нові ремонтовані вулиці, а наша вулиця вже “урочисто відкрита”, отже можна забути. І забули”, – пише мешканка Франківська.

Франківчанка каже, що людей це образило, адже вони дивляться як кругом гарно, є доріжки, а у них кругом болото:

“У нас уже 27 років болото. Весь цей час ми водили ним до школи дітей, бо дорогою літають машини, обливають брудом пішоходів, яким нікуди звернути. Чи є десь ще таке, щоб з під’їзду люди виходили просто на дорогу і йшли догорою, де їздять автомобілі?”, – скаржиться жінка

Вона розповідає, як минулого року їй сказали, що дорога в цьому місці передбачена разом з пішоходами, бо не має де зробити тротуар. Місцева мешканка пояснює, що це через чагарники і нікому не потрібні недоглянуті дерева:

“Може б замість цієї рослинності зробили вузенький тротуар, щоб мамочки з колясками не прогулювалися поміж автомобілів і щоб ми не змагалися з машинами хто кого?”, – пропонує франківчанка.

Читайте також: У Франківську обіцяють винагороду за інформацію про місцевого вандала

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!