5 причин обрати комерційну нерухомість у новозбудованому житловому районі

 • Комерційну нерухомість вважають досить хорошим джерелом прибутку, і недарма, адже експерти називають її одним із надійних методів інвестування коштів. В цьому сегменті можливі два варіанти вкладень – у первинну і вторинну нерухомість. Експерти рекомендують інвестувати насамперед в первинний ринок.

  Аналітичний центр будівельної компанії “Благо” назвав 5 аргументів, чому більш прибутковим є вкладати у нежитловий фонд новозбудованого ЖК.

  1. Вигідні умови оплати

  Будівельні компанії зазвичай радо йдуть на взаємовигідну співпрацю з покупцем. Тому дають можливість людині виплачувати кошти за нерухомість поетапно або ж пропонують взяти житло у кредит. Цей варіант чудово підходить для представників малого бізнесу або тих, хто відкриває нову справу.

  1. Якісні та нові інженерні комунікації

  При купівлі приміщення у новобудові можна не хвилюватись про наявність і справність системи електропостачання, опалення, водопостачання, водовідведення, газифікації та вентиляції. Зазвичай їх встановлює забудовник. Тому все нове, працює справно і неочікуваних ситуацій з перебоями електроенергії і несправністю труб точно не буде.

  1. Різноманіття варіантів

  У новозбудованому житловому районі перші поверхи зазвичай входять до нежитлового фонду, тому приміщень багато і вибрати є з чого. Та й у будівельній компанії спеціалісти готові надати консультацію і запропонувати найоптимальніший варіант приміщення для бізнесу покупця.

  1. Вигідне місце розташування

  Представники малого і середнього бізнесу для відкриття нової справи охочіше обирають саме новозведені райони з огляду на високу прохідність і попит на багато категорій продукції. Водночас нові житлові райони привертають увагу і представників великого бізнесу, навіть якщо ЖК розміщений на окраїні. Фактором на користь такого вибору є зручне транспортне сполучення при відносно невисокій вартості оренди квадратних метрів.

  1. Близькість до свого клієнта

  На сьогодні більшість житлових комплексів проектуються як цілий мікрорайон зі своєю інфраструктурою та освітніми закладами. Тому жити тут хоче все більше молодих сімей. Різке збільшення кількості мешканців призведе до необхідності організації дозвілля людей, відкриття магазинів роздрібної торгівлі, різних сервісних та побутових служб, діяльність яких спрямована на задоволення потреб населення.

  Купити комерційні приміщення в Івано-Франківську можна у Містечку «Соборне», ЖК «Паркова алея», «Comfort Park» і Районі «Manhattan».

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!