5 – удень, 7 – увечері: у Франківську хочуть підняти тарифи в маршрутках

У п’ятницю, 1 грудня, в Івано-Франківській міській раді відбудуться громадські обговорення проекту рішення виконавчого комітету міської ради «Про тарифи на проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування».

Розробник проекту регуляторного акта – Управління транспорту та зв’язку Івано-Франківської міської ради.
Задекларована розробником мета проекту вирішення – встановлення тарифів на проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування.

Нагадаємо, підвищення тарифів анонсував Руслан Марцінків.

Проект рішення передбачає:

1. Погодження виконкомом граничного розміру тарифу на проїзд пасажирів у міському пасажирському автотранспорті загального користування у період доби з 06:00 год до 20:00 год. в розмірі 5 грн, а у період з 20:00 год. до 23:00 год. у розмірі 7 гривень.

2. Безоплатне перевезення пенсіонерів та пільгових категорій громадян приватними перевізниками з 10.00 год. до 16.00 год. здійснюється без обмежень. До 10.00 год. та після 16.00 год. безоплатне перевезення пенсіонерів та пільгових категорій громадян здійснюється у кількості 3 пільгових місця в кожному транспортному засобі, який обслуговує міські автобусні маршрути загального користування міста Івано-Франківська.

Проект рішення – http://www.mvk.if.ua/uploads/files/45749.pdf

Пропозиції до проекту рішення приймаються до 24 грудня ц.р. 2017 р.:
1) в Управлінні транспорту та зв’язку Івано-Франківської міської ради (вул. Грушевського, 21, тел. 55-19-13, 55-19-90);
2) електронною поштою – if_transport@ukr.net.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!