50 км\год і драконівські штрафи: Омелян відреагував на жахливу ДТП

  • Міністр інфраструктури України Володимир Омелян поділився думками щодо майбутніх кроків у сфері безпеки дорожнього руху.

    Приводом до цього стала жахлива аварія у Харкові – 20-річна дівчина за кермом джипа Lexus на великій швидкості врізалась у натовп людей, вбивши шістьох та покалічивши ще стільки ж.

    “Щодо трагедії у Харкові і тих аварій на дорогах, в яких щороку гинуть тисячі українців. Декілька місяців тому ми вийшли з ініціативою обмежити швидкість руху в населених пунктах 50 км/год. При такій швидкості фактично виключаються смертельні випадки, максимум незначний травматизм. Нам відповіли: “не на часі, політично чутливе питання”.

    Так от, ми наполягаємо – 50 км/год і драконівські штрафи за перевищення швидкісного режиму, непристебнутий пасок безпеки на передніх і задніх сидіннях, відсутність дитячих сидінь при перевезенні дітей, використання мобільного без засобів hands-free. Обов’язкова фото- і відеофіксація порушень і “листи щастя”, позбавлення прав за водіння в нетверезому стані.

  • А коли поліцейський зупиняє авто: опускається вікно, руки на кермо і ввічлива розмова з обох боків, а не витанцьовування в і навколо авто з матюками. За 20-літній стаж водіння мене зупиняли не більше 10 разів. У 90% – з моєї вини. І жодного разу, не провокуючи конфлікт, не отримав агресію з боку поліцейського. Ми ж хочемо в Європу? Це і є Європа”, – йдеться в його дописі.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!