Батальйон “Івано-Франківськ” знову вирушив на Схід України

З настановами на добру службу та побажаннями щасливого повернення бійців прикарпатського батальйону патрульної служби міліції особливого призначення у чергове службове відрядження проводжали керівники обласного управління внутрішніх справ, колеги, друзі та родичі.

Майже всі відряджені міліціонери вже не вперше вирушають у східний регіон України, тож добре усвідомлюють специфіку та відповідальність поставлених перед ними завдань. Їх досвід тепер слугуватиме і їм, і кільком колегам-новачкам.

Як зазначив заступник начальника УМВС України в Івано-Франківській області полковник міліції Василь Кіцелюк, перед виїздом усі бійці пройшли належну підготовку, добре екіпіровані та забезпечені всім необхідним для служби в зоні проведення антитерористичної операції. Він подякував за допомогу волонтерам і усім небайдужим краянам, а відрядженим правоохоронцям наказав сумлінно виконувати свої обов’язки та побажав щасливо повернутися на Прикарпаття.

Вже традиційно присутні у спільній молитві попросили Божого благословення та опіки для відряджених міліціонерів. Священики окропили бійців святою водою та подарували кожному молитовник.

В обіймах рідних та друзів минають останні щемливі хвилини перед від’їздом і бійці батальйону «Івано-Франківськ» вирушають на Донеччину.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!