60 прикарпатців призвали до лав Збройних Сил України

 • Сьогодні, 11 жовтня, в Івано-Франківську відбулась відправка призовників у армію.

  60 юнаків з Прикарпаття відправляться на службу у різні військові частини. У військкоматі обіцяють – в зону проведення ООС нікого не посилатимуть, адже строковики там не служать.

  Я йду служити з радістю – захищати свій дім, свою країну. Настрій хороший, бойовий. Мій дід служив, мій батько служив, і я послужу – покажу, що я чоловік, що здатен захистити родину і батьківщину. Я не надто рвався спершу, але прийшла повістка – і “відмазуватися” я не хотів, бо навіщо відтягувати? Сподіваюсь, дівчина мене дочекається. Служитиму в авіації, а якщо строкова служба піде добре – буду далі підписувати контракт“, – розповідає Ігор Семчук, 19-річний призовник із Коломийщини.

  Військовий комісар Івано-Франківського ОВК Володимир Ярмошук пояснив, що призовники поїдуть у Старичі, що на Львівщині, де пройдуть підготовку. Всього за жовтень і листопад у військо відправлять 460 прикарпатських юнаків.

  Під час служби ви загартуєте силу волі і фізичну витривалість. Дякую всім за мужність прийти сюди і зв’язати своє життя з армією, вітаю з великим святом Покрови і бажаю всім успіхів“, – сказав Володимир Ярмошук.

 • Нагадаємо: У Франківську військових привітали з Днем захисника України

     

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!