646 протоколів: поліція Прикарпаття бореться з порушниками карантину

 • У зв’язку з поширенням пандемії заборонена робота розважальних закладів, діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля, робота після 22-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля, крім доставки замовлень та замовлень із собою тощо.

  Правоохоронці Прикарпаття продовжують проводити профілактичну роботу, а у разі виявлення фактів порушень карантину – притягуватимуть до адміністративної відповідальності.

  За порушення вимог ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм) Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 до 34 тис. грн..) і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 34 до 170 тис. грн.).

  Також поліція нагадує перевізникам, що поліцейські кожного дня перевіряють маршрутні транспортні засоби на дотримання карантинних заходів. Перевезення пасажирів має здійснюватись у засобах індивідуального захисту та в кількості місць, передбачених для сидіння.

  Із початку пандемії правоохоронці Івано-Франківщини за порушення карантинних обмежень склали 705 адміністративних матеріалів, а саме: 317 протоколів на юридичних осіб, 233 на фізичних, 126 на перевізників.

 • Наразі 646 адміністративних матеріалів уже направили до суду для розгляду. На сьогодні суди наклали штрафних санкцій на правопорушників більш як на 476 тисяч гривень.

  Читайте також: Уряд готується значно посилити карантин з понеділка

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!