73% франківців довіряють Руслану Марцінківу

 • 73% населення Івано-Франківська задоволені діяльністю міського голови та 62%  – міською радою. За рівнем довіри наше місто посіло 2-е місце у загальному Всеукраїнському рейтингу.

  Такими є результати Четвертого всеукраїнського муніципального опитування, яке презентують сьогодні у столиці. Дослідження проводила соціологічна група “Рейтинг” від імені Міжнародного республіканського інституту.

  Опитування відбулись у 24 містах України з 20 січня по 10 лютого цього року. Серед респондентів вивчали оцінку діяльності міської ради та міського голови, окремих галузей господарства.

  У рейтингу довіри до міського голови та міської ради Івано-Франківськ посів 2-е місце та поступився тільки Харкову на 2% та 1% відповідно. У порівнянні з 2016 роком відчутна тенденція кількості задоволених міською владою. За два роки рівень дуже задоволених роботою міського голови зріс на 9%. Щодо оцінки діяльності міської ради, то зараз дуже задоволені її роботою 11%, і лише 4% – у 2017 та 2017 роках.

  До порівняння, місто Львів замикає десятку із результатом: 53% позитивної оцінки міського голови та 39% міської ради, а найменшою довіра виявилася у жителів Сєвєродонецька: 21% та 16% відповідно.

 • До теми: Чорна п’ятниця: Руслан Марцінків перевірив Позитрон та Каскад

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!