Складено рейтинг соцмереж серед офісних співробітників в Україні

 • Відкритий доступ до соціальних мереж на роботі є тільки у 60% офісних працівників України – вітчизняні роботодавці досі не навчилися просувати бізнес через акаунти співробітників.

  При цьому кожен третій співробітник офісу заходить у соцмережі «повисіти» по кілька разів на день. На першому місці за популярністю серед «білих комірців» Facebook, а на другому «ВКонтакте».

  Про це свідчать результати опитування кадрового порталу Head Hunter Ukraine.

  Більше 80% офісних працівників заходять в яку-небудь соціальну мережу як мінімум раз на тиждень. Читають, в основному, новини і розважальний контент. Крім того, соціальні мережі – один з найбільш популярних і ефективних каналів для пошуку нової роботи.

  Найпопулярніша серед «білих комірців» соцмережа – Facebook. Тут шукають і розміщують професійні статті та огляди. На другому місці «ВКонтакте» і YouTube, які використовуються в розважальних цілях. Дані були отримані в липні 2015 року в результаті опитування 1 155 респондентів з різних регіонів України, повідомляє сайт Finanсe.ua з посиланням на AIN.UA.
  Рейтинг соціальний мереж серед офісних співробітників:
  1. Facebook (68%)
  2. «ВКонтакте» (58%)
  3. YouTube (32%)
  4. LinkedIn (28%)
  5. «Однокласники» (24%)
  6. Mail.ru (23%)
  7. Instagram (13%)
  8. Twitter (9%)
  9. LiveJournal (4%)
  10. Evernote (3%)
  11. Pinterest (3%)

  Однак доступ у соцмережі є лише у 60% опитаних. Кожен четвертий український роботодавець не дозволяє своїм співробітникам користуватися соціальними мережами в робочий час (добре, що є смартфони). Найчастіше так відбувається у великих компаніях. Співробітника, який розміщує неробочий контент в робочий час, можуть за це звільнити. В Україні, як і раніше, мало компаній, які просувають бізнес в соціальних мережах. Тільки 1 з 10 компаній заохочує співробітників розміщувати інформацію про компанію в соцмережах.

  660x440_85_site214_11_20140207081416_rG3QXKcWj4Q

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!