84 депутатів з Івано-Франківщини покарали за корупційні правопорушення

 • За 6 місяців 2020 року на Прикарпатті прокурори взяли участь у розгляді судами 123 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

  За їх результатами до відповідальності притягнули 97 осіб, із яких 84 – депутати місцевих рад, 3 – службові особи органів Національної поліції, по 2 – посадові особи юридичних осіб публічного права, органів місцевого самоврядування та державної кримінально-виконавчої служби.

  Допущені суб’єктами декларування порушення стосувались, передусім, недотримання вимог фінансового контролю, а також вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

  Наприклад, у червні 2020 року Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України склав протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів), щодо керівника однієї з державних установ, який прийняв на роботу близьку особу.

  Так, посадовець прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, чим порушив вимоги ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції». Судовий розгляд триває.

  Нагадаємо, на Прикарпатті прокуратура вимагає повернути громаді землю вартістю понад 15 мільйонів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!