84 депутатів з Івано-Франківщини покарали за корупційні правопорушення

 • За 6 місяців 2020 року на Прикарпатті прокурори взяли участь у розгляді судами 123 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

  За їх результатами до відповідальності притягнули 97 осіб, із яких 84 – депутати місцевих рад, 3 – службові особи органів Національної поліції, по 2 – посадові особи юридичних осіб публічного права, органів місцевого самоврядування та державної кримінально-виконавчої служби.

  Допущені суб’єктами декларування порушення стосувались, передусім, недотримання вимог фінансового контролю, а також вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

  Наприклад, у червні 2020 року Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України склав протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів), щодо керівника однієї з державних установ, який прийняв на роботу близьку особу.

  Так, посадовець прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, чим порушив вимоги ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції». Судовий розгляд триває.

  Нагадаємо, на Прикарпатті прокуратура вимагає повернути громаді землю вартістю понад 15 мільйонів

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!