90-60-90: Відомий шоумен із Прикарпаття розповів про власний еталон жіночої краси

 • Невдовзі на телеканалі “1 + 1” стартує нове шоу “Модель XL”, яке має на меті довести, що загальноприйняті стандарти жіночої краси – вже в минулому, а пишна здорова жіноча фігура – це красиво, привабливо та сексуально.
  Нове шоу надихнуло знаменитих чоловіків на розмови про те, що їх найбільше приваблює в жінках. Відповіді виявилися неочікуваними: жоден з опитаних чоловіків не пов’язує параметри тіла зі справжньою привабливістю, пише Viva.

  Шоумен із Прикарпаття, ведучий “Танців з зірками” Юрій Горбунов вважає, що приваблива жінка – це та, яка в будь-якій ситуації залишається собою:
  “Найпривабливіша, на мій погляд, жінка, це та, яка завжди залишається собою. Та, яка не намагається бути кращою, смішнішою, добрішою – вона така, яка вона є. І це приваблює всіх чоловіків. Тому що в цьому є щось справжнє, а справжнє завжди притягує”.

  Танцюрист та хореограф Влад Яма визнав, що, на його думку, жіночу красу неможливо виміряти ніякими стандартами, адже будь-які критерії – занадто суб’єктивні.

 • Ведучий екстремального тревел-шоу “Світ навиворіт” Дмитро Комаров також розповів, яких жінок вважає сексуальними: “Коли говорять про красу, часто згадують якісь надумані параметри -” 90-60-90 “, наприклад. Якщо ця жінка щира і залишається собою, то вона, як ніяка інша, приваблива і сексуальна”.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!