94% франківців назвали своє місто комфортним для життя

 • Сьогодні, 18 червня, в Івано-Франківську презентували соціологічне дослідження на тему “Проблеми міста та політичні погляди його жителів”.

  Опитування проводили студенти-соціологи Прикарпатського національного університету – як практичне завдання по своїй спеціальності.

  “Ми запитали людей, чи вважають вони Івано-Франківськ комфортним містом. 44% оцінили місто як комфортне, 22% – як дуже комфортне, 28% – як скоріше комфортне. Тобто 94% людей позитивно оцінили місто, і лише 6% дали негативну оцінку”, – розповіла студентка Ольга Бурдило.

  Серед проблем Івано-Франківська люди назвали транспорт, дороги, паркування, комунальні та екологічні проблеми. А на питання “Хто допомагає вирішити проблему вашого мікрорайону?” 45% людей відповіли “ніхто”.

  Ірина Кучера, доцентка кафедри філософії, соціології та релігієзнавства, зазначила, що 15 студентів та студенток опитали понад 400 франківців, а статистична похибка складає 3.5%.

  За її словами, такі практичні проекти суттєво підвищують професійний рівень студентів та дають їм шанс на хорошу роботу одразу після випуску.

  Читайте також: Марцінків vs Шевченко: франківців запитали, за кого вони голосуватимуть на виборах

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!