Ветерани “Прикарпаття” зіграли внічию з ветеранами “Карпат” (ФОТО, ВІДЕО)

• Матч між ветеранами львівських «Карпат» та івано-франківським «Прикарпаттям», який відбувся у рамках святкування Дня міста, закінчився нічиєю.

Сьогодні, 9 травня, на франківському стадіоні «Рух» відбулося справжнє свято для вболівальників футболу. На поле повернулися ветерани «Прикарпаття», які зіграли товариський матч із львівськими «Карпатами». Колишні зірки України та СРСР нагадали про багату історію, яку має івано-франківський футбол. А представники влади в особі голови ОДА Олега Гончарука та голови міста Віктора Анушкевичуса сумно зітхнули: в області професійний футбол відсутній.

Перший тайм закінчився з рахунком 2:2. А в другому рахунок збільшився до 5:5. Після цього ветерани зіграли партію пенальті, яка теж завершилася з рахунком 5:5.