Абрамів розповів про циркуляр Шокіна

 • Сьогодні, 18 березня, відбулася четверта сесія Івано-Франківської обласної ради сьомого демократичного скликання. Громадський активіст Василь Абрамів звернувся до присутніх в залі депутатів.

  «Політичні репресії набувають загрозливих масштабів. Найяскравіший приклад переслідування учасників акції Чистий четвер. Вбивці Небесної Сотні на свободі. Слідство щодо активістів проводиться упереджено і необ’єктивно. В Івано-Франківській області люстровано 13 чиновників. Патріотів переслідують. Діють подвійні стандарти. Складається враження, що вказівка прийшла згори – циркуляр Шокіна. Василь Кавацюк, якого люстрували у Чистий четвер, призначений на посаду у 2010 році, коли до влади прийшов Янукович», – наголосив активіст.

  25 березня 2015 року в Управлінні юстиції Івано-Франківської області зареєстровано Опозиційний блок, що є проекцією Партії Регіонів.

  «Ми за очищення області від паразитів банди Януковича. Хочемо, щоб громада бачила зміни, бійці в АТО дивляться, чи щось змінюється чи ні», – зауважив Абрамів.

  Нагадаємо, Франківські депутати від “УКРОПу” вимагають відставки Шокіна.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!