Аграрії Прикарпаття у 2021 році отримали 49 мільйонів від держави

 • Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації повідомляє про завершення виплати аграріям коштів, які відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 15.07.2005 року № 587 спрямовуються на підтримку розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства.

  Департамент за цією урядовою постановою фінансує виплату часткової компенсації вартості садивного матеріалу, встановлення систем краплинного зрошення та шпалер, а також придбаної техніки, механізмів та обладнання для садівництва.

  Друга виплата у цьому році 13 суб’єктам господарювання, які заклали 45 гектарів інтенсивних плодово-ягідних насаджень, встановили системи краплинного зрошення чи шпалери, отримали у вигляді часткового відшкодування понесених при цьому витрат кошти на загальну суму 7 мільйонів 245,9 тисяч гривень.

  Крім того, 5 сільгосппідприємств за придбані 19 одиниць техніки та обладнання для садівництва отримали часткову компенсацію її вартості у сумі 421,6 тисяч гривень.

  Загалом за державною програмою підтримки розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства 17 суб’єктів господарювання нашої області у цьому році отримали кошти в сумі 49,6 мільйона гривень.

 • “Така державна підтримка неабияк сприяє розвитку садівництва та ягідництва на Прикарпатті. Цей напрям державної підтримки буде фінансуватися і в наступному році, а обсяги фінансування залежатимуть від активної участі у програмі наших аграріїв”, – кажуть в Івано-Франківській ОДА.

  Читайте також: Стало відомо, скільки прикарпатців отримують субсидії

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!