Актор Івано-Франківського драмтеатру з’явиться на поштових марках

 • Герої українського фільму-фентезі «Сторожова застава» Олешко (Роман Луцький), Ілля (Олег Волошенко), Добриня (Олександр Комаров) будуть зображені на поштовій марці, яку Укрпошта вводить в обіг спеціально до прем’єри фільму, повідомляє Zaxid.net.

  Презентація та церемонія урочистого спецпогашення поштової марки відбудеться 10 жовтня. Тираж – 130 тис. екземплярів.

  «Ми дійсно пишаємось, що саме герої “Сторожової Застави” зображені на поштовій марці. Це говорить про те, що наш проект має підтримку в аудиторії та наших партнерів, і зусилля величезної команди, яка працювала над проектом, гідно оцінюються. Будемо раді бачити всіх у кіно з 12 жовтня», — коментує продюсер фільму Єгор Олесов.

  Нагадаємо, що цей фільм-фентезі є найвідомішим українським кінодовгобудом. Його прем’єра мала відбутись ще минулого року. Але через складність виробництва, знімальний процес затягнувся на два роки. У стрічці задіяли півтори тисячі фахівців. Всього було 58 знімальних змін. Для зйомок спеціально побудували дерев’яну фортецю часів Київської Русі, створені півтори сотні унікальних костюмів, розроблені спеціально для зйомок технології.


  «Сторожова застава» знята за мотивами однойменної книги Володимира Рутківського. Фільм розповідає про сучасного школяра Віктора, який через загадковий портал часу потрапляє у минуле – на тисячу років назад.

 • Роль Олешка у стрічці зіграв актор Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Івана Франка Роман Луцький.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!