• Актор з серіалу “Моя прекрасна няня” Жигунов знімає в Криму пропагандистський фільм

 • У головних ролях знімуться актори, які підтримують війну Росії проти України.

  Зірка шоу “Моя прекрасна няня”, а тепер продюсер та режисер Сергій Жигунов, приїхав до Криму, аби зняти пропагандистський фільм для дітей.

  Так, у стрічці з’явиться українофоб Сергій Никоненко, який раніше назвав Одесу і Миколаїв російськими містами, пише “24 Канал”.

  Фільмування триває у Севастополі, Ялті, Гурзуфі та Херсонесі.

  Сергій Жигунов знімає в Криму пропагандистський фільм

  Жигунов розповів російським ЗМІ, що до акторського складу доєдналися також Олексій Шевченків, Дмитро Ульянов, Ольга Тумайкіна, Крістіна Бабушкіна, Олександр Ликов. Варто зазначити, що вся знімальна група незаконно приїхала на півострів.

  Картина Жигунова призначена для дітей та розповідатиме про курсантів севастопольської філії Нахімовського училища. Група людей шукатиме скарб, який адмірал Нахімов заховав під час Кримської війни. За словами режисера, подібні фільми допомагають “виховати у юних глядачів любов до Батьківщини”, бо “буває такий патріотизм напускний, плакатний, який викликає більшою мірою відторгнення”.

  До слова, Сергій Жигунов не висловлював свою позицію щодо війни в Україні. Проте його дружина, Вікторія, у 2022 році заявила в інстаграмі, що їхня влада надає неправдиву інформацію. Вона сказала, що в Україні немає нацистів, і засудила дії російських військових, які вбивають мирне населення України. Але пізніше Вікторія видалила свій пост.

  У 2023 році Україна ввела санкції проти Сергія Жигунова через його підтримку війни в Україні та анексії Криму. Крім цього, режисер є фігурантом бази даних центру “Миротворець” за неодноразове незаконне відвідування окупованого Криму.

  Читайте також: У знищеному Маріуполі: ексведучий “Розсміши коміка” зняв випуск для пропагандистського каналу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!

  НАШІ КОЛУМНІСТИ ТА БЛОГЕРИ

  Рязанцева ЯнаРязанцева Яна

  Як повертається життя в місто на Донеччині: розповідь через особисті відчуття

  Просто уявіть — ви сидите в кафе, неспішно п’єте каву, спостерігаєте, як ваша дитина вистрибує на батуті в дитячій кімнаті, потім підбігає до вас, незграбно плюхається в крісло і, смачно макаючи в кетчуп смужку картопельки, жує свою улюблену фрі. “Мммм, смачно”, — заплющує очі, корчить задоволену гримаску й потирає маленькою долонькою по пузику. Ви спостерігаєте

  Магда ЄвгенМагда Євген

  Пропорція для Путіна

  Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного

  Волошин ТарасВолошин Тарас

  Вакцинація і Конституція

  Україна стрімко летить вперед, точніше, у прірву – за темпами поширення коронавірусу. Лікарні переповнені, щодня страшною смертю вмирають сотні людей. І при цьому все ще є достатньо особин, які протестують проти вакцинації від COVID-19. Буду називати їх саме так, адже всі інші слова, що спадають на думку, у друк не пропустять. Що особисто мене обурює

  Лінник ЛюдмилаЛінник Людмила

  Сіла і поїхала

  Попри усі можливі стереотипи, незважаючи на низку дискримінуючих обставин, безвідносно до ситуації загалом, все більше жінок у нашій країні стають водійками. 13 років тому, коли я ходила в автошколу, у моїй групі було лише троє молодих дівчат. Сьогодні ж на курсах чоловіків та жінок, мабуть, порівну. І якщо чоловіки здебільшого отримують посвідчення водія у 18—20