Актуальна тема: У Франківську науковці обговорили економічний націоналізм

 • Сьогодні, 12 жовтня, в Івано-Франківську в рамках теми “Ідеологія українського націоналізму на сучасному етапі розбудови Української держави” відбувається VIIІ всеукраїнська наукова конференція “Економічний націоналізм”.

  Під час конференції обговорять декілька питань. Зокрема, мова йтиме про світоглядні основи і теоретичні джерела економічного націоналізму, економічний націоналізм в політиці сучасних правих партій і рухів, в умовах глобалізації та про потенціал та перспективи економічного націоналізму в політиці Української держави

  У конференції візьмуть участь науковці з 13 міст України, а також із Білорусі та Польщі. Голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич розповідає, що конференцію проводять із 2006 року. І вона весь час проходить у Франківську, і тільки 2007 року – в Дніпрі.

  “В наших конференціях за цей час брали участь представники з семи країн світу. Сьогоднішня тема для нас дуже актуальна”, – каже посадовець.

  Сич додає, що економічний націоналізм – це категорія наукова, а не політична. Сич пояснює, що науковців безкоштовно приїжджають на конференцію, окрім того збірник праць вже готовий до початку засідання.

  “В умовах святкування ЗУНР і для Соборності цей захід наш вклад у ці свята”, – зазначає Сич.

  Валентина Попова, доктор економічних наук каже, що Україна – одна із найгірших країн світу у питанні соціально-економічного розвитку.

  “На жаль, у нас от це перший майданчик, де можна обговорити проблему. Я цікавлюся економікою в Україні і її станом та місцем серед інших країн. Як правило, захищати національні інтереси можуть тільки націоналісти”, – каже пані Валентина.

  Матерняк Даріуш з Польщі додає, що сьогодні буде розповідати про дві важливі сфери: економічний націоналізм та оборонна промисловість та економічний націоналізм та енергетика.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!