Американські лікарі передали Івано-Франківську медичне обладнання на півмільйона доларів

 • Сьогодні, 29 травня, команда з 17 лікарів з США передали медичне обладнання, розхідні матеріали та реанімобіль Івано-Франківській Центральній міській клінічній лікарні.

  Ініціатором виступив американець українського походження Маркіян Кузич, який працює хірургом в Чиказькому шпиталі. Він розповів про те, що автомобіль швидкої допомоги подарував Український культурний осередок у Лос-Анджелесі.

  Зокрема, 17 лікарів, які приїхали в Івано-Франківськ цілий тиждень пробудуть в нашій лікарні, для того, щоб обмінятися досвідом зі своїми українськими колегами.

  IMG_0439

  “Така ідея зародилася ще два роки тому. Ми їздимо по цілому світу, туди, де потрібна наша допомога”, – зазначив Маркіян Кузич.

  Крім того, кожен охочий, протягом наступного тижня, може пройти консультацію в американських лікарів та хірургів.

  Група цих лікарів вже встигла відвідати ряд країн в Африці, Карибські острови, Південну Америку та Індію. Крім обміну досвідом ідеями та підходами у лікуванні хворих та проведенні різноманітних операцій.

  IMG_0454 (2)

  Пластичний хірург Том Кінні  розповів, що вони привезли спеціальне обладнання для кардіологічних операцій, пластичних операцій, для інтенсивної терапії, багато розхідних матеріалів. Вони не привезли жодних закордонних медикаментів, оскільки митний контроль просто б їх не пропустив.

  Головний лікар ЦМКЛ Тарас Масляк додав, що сьогоднішня допомога від американських лікарів є неоціненною, оскільки Україна буде потребувати і в наступні роки.

  “Вони поділяться своїми методиками, та поглянуть на те, якими методиками лікування та діагностування послуговуємось ми”, – поділився Тарас Масляк.

  Нагадаємо, що британські волонтери передали Івано-Франківську іспанський реанімобіль.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!