Американця, який працював у франківському виконкомі, евакуювали через коронавірус

Американця Еріка Фейна, який працював у франківському виконкомі, евакуювали через коронавірус.

Нещодавно Корпус Миру наказав евакуювати всіх добровольців Корпусу Миру з України через коронавірус, про це чоловік написав у соціальній мережі.

Менш ніж за 12 годин мені довелося спакувати всі свої речі та поїхати на поїзді до Києва. Евакуація тривала шість днів, це було стресом, але я нарешті дома з батьками в Америці“, – пише Фейн.

Додає, що в Івано-Франківську не мав можливості попрощатися ні з ким, адже від’їзд був несподіваним.

Сподівається, що згодом повернеться в Івано-Франківськ, адже досвід який тут здобув був чудовим.

Мені пощастило зустрітись та працювати з такою кількістю людей, які любили своє місто, вірили у його майбутнє та присвятили своє життя покращенню своєї громади та життя своїх співгромадян. Мене надихнули люди Івано-Франківська і сподіваюся, що мені вдалося зробити невеликий позитивний вплив за цей час“, – йдеться в дописі.

Також Ерік Фейн подякував усім з ким йому довелося працювати.

Нагадаємо: Американець Ерік Фейн приїхав до Івано-Франківська у жовтні 2018 року. У наше місто він потрапив як волонтер Корпусу Миру США. Проте він не одразу опинився в Івано-Франківську. Спочатку всі волонтери зібрались на Житомирщині. Там вони спілкувались із адміністрацією Корпусу Миру, яка і вирішувала, куди іноземців відправити працювати. Ерікові випало упродовж двох років працювати в управлінні інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!