Аналітики YouControl розробили інструмент з оцінки ймовірності банкрутства

 • Журі першого спеціалізованого конкурсу фінансових стартапів Fintech Master відібрало в числі 9-ти фіналістів модуль для експрес-оцінки фінансової стійкості контрагента FinScore від YouControl. Про це 12 жовтня оголосили на відбірковому хакатоні організатори конкурсу 1991 Open Data Incubator.

  Головне бізнес-завдання FinScore –  швидкий аналіз фінансової стійкості контрагента, що допомагає швидко прийняти рішення про те, як варто працювати з контрагентом з урахуванням фінансових ризиків.

  FinScore визначає фінансову стійкість і вірогідність банкрутства компанії. Унікальність методу полягає в тому, що FinScore створений саме для аналізу компаній на українському ринку.

  Відтепер будь-яка компанія України використовуючи YouControl має доступ до більш зручного фінансового аналізу. Для самостійного прийняття такого бізнес-рішення необхідний штат експертів з фінансової аналітики всередині компанії.

  “Дієвість інструменту доведена тим, що компанії з групи D (відповідно до розробленого індексу фінансової стійкості) банкрутували у 7-8 разів частіше, ніж компанії з групи А у період з 2011 до 2015 року”, –  інформує Роман Корнилюк, фінансовий аналітик компаній YouControl і автор методології.

  “Очікування щодо участі у програмі Fintech Master у нас величезні. Ми плануємо за допомогою експертизи менторів та організаторів, які є лідерами Fintech в Україні, а також відкритих даних Національного банку України та Mastercard удосконалити вже працюючу модель FinScore, яка стане незамінною для будь-якого бізнесу в Україні”, – говорить Сергій Мільман, СЕО компанії YouControl.

  Fintech Master від 1991 Open Data Incubator – перший спеціалізований конкурс в Україні. Мета конкурсу — розробити нові стартапи на основі даних Національного банку та Mastercard, які на цей раз виступили генеральними партнерами конкурсу.

  YouControl — аналітична система, яка з понад 40 джерел формує досьє на кожну компанію України на основі відкритих даних, відстежує зміни в держреєстрах та візуалізує зв’язки між афілійованими особами. Унікальна технологія YouControl дозволяє за хвилину отримати актуальну (на час запиту) інформацію про компанію або ФОП. Функція моніторингу щоденно повідомляє про зміни відповідно до даних з офіційних джерел.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!