В Івано-Франківську відбулося свято Миколая для дітей з особливими потребами

 • Сьогодні, 14 грудня, в Івано-Франківську відбулося свято Миколая для дітей з особливими потребами.

  DSC_0229

  Захід організувала ГО “Світанок” за  участі Івано-Франківського міського центру з фізичної культури та спорту людей з особливими  потребами “Інваспорт”, для дітей з особливими  потребами.

  Для діток з особливими потребами та їхніх батьків працівники організації провели спортивні ігри. Учасників поділили на три команди. Кожна з них виконувала три вправи: в спортивній, музичній та організаційній залах. Після проходження вправи, команді нараховували певну кількість балів.

  “Всім учасникам міський центр “Інваспорт” вручить за участь грамоту, медаль та новорічний подарунок”, – зазначила директор Івано-Франківського міського центру з фізичної культури та спорту інвалідів “Інваспорт” Марія Василюк.

  Для дітей придумали цікаві та різнопланові розвиваючі ігри. Кожна команда складалася з п’яти-шести дітей.

  DSC_0235

 • “Основним видом діяльності нашої організації є підтримка родин, які виховують діток з аутизмом та іншими особливими потребами. Наша організація існує п’ять років і об’єднує більше сотні сімей з Івано-Франківська та області”, – розповіла Анастасія Голинська, голова громадської організації “Світанок”.

  В основному заняття проходять у формі реабілітації, тому організатори вирішили за допомогою змагань подарувати дітям свято. В основному, дітки, які відвідують заняття в цій організації, мають проблеми з мовним та розумовим розвитком. Тому, основна мета ГО “Світанок” – це допомога в соціалізації таких дітей.

  “Заняття дуже позитивно впливають на мого сина, дитина соціалізується, заводить друзів, розвивається”, – поділився враженнями пан Ярослав, батько одного із учасників свята.

  Нагадаємо, що недавно для дітей-аутистів презентували сенсорну кімнату для занять.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!