Андріана Волгіна обрали кандидатом по калуському округу № 85

  • 4 червня в Києві відбувся Всеукраїнський позачерговий з’їзд партії «Сила Людей». Головним питанням до обговорення була підготовка партії до участі у проміжних виборах народних депутатів України в одномандатних виборчих округах, зокрема висування та затвердження кандидатів, організаційні заходи.

    За підсумками відкритого голосування до участі у виборах, що відбудуться 17 липня 2016 року, затвердили таких кандитів:  Андріан Волгін (округ № 85, Івано-Франківська область), Сергій Жуков (округ № 27, Дніпропетровська область), Дмитро Бабенко (округ № 114, Луганська область), Олександр Панченко (округ № 151, Полтавська область),  Андрій Ящук (округ № 183, Херсонська область).

    Volg-398x600

    Андріан Волгін – був бійцем батальйону «Донбас», пройшов Іловайський котел, був поранений, тривалий час знаходився у полоні бойовиків.  Після звільнення повернувся в Івано-Франківськ. Зараз він депутат Івано-Франківської міської ради (БПП “Солідарність”).

  • Нагадаємо, У зв’язку з достроковим припиненням на підставах і в порядку, передбачених Конституцією України та Законом України “Про статус народного депутата України”, повноважень народних депутатів України Філатова Б.А., Насалика І.С., Кутового Т.В. та Атрошенка В.А., обраних в одномандатних виборчих округах № 27 (Дніпропетровська область), № 85 (Івано-Франківська область), № 151 (Полтавська область), № 206 (Чернігівська область), Комісія призначила проміжні вибори народних депутатів України в зазначених ОВО на неділю, 17 липня 2016 року, а також З’явилась інформація, що за місце у Верховній Раді по цьому округу боротиметься брат Ігоря Насалика Сергій та лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!