Андрій Подільський прокоментував своє звільнення з посади керівника прикарпатського “Правого сектору”

 • Андрій Подільський прокоментував заяву ІФ ОО НВР “Правий сектор” щодо свого відсторонення з посади керівника прикарпатського “Правого секттору”. Він повідомив  на особистій сторінці у мережі “Фейсбук”, що приймає таке кадрове рішення, вітає нового керівника, а сам залишається членом “Правого сектору”.

  “Мною на власний розсуд, без узгодження обласного штабу та Проводу НВР ПС було надруковано та поширено листівку з некрологом пам’яті друга “Семена” з одного боку та відомою і максимально конструктивною заявою щодо подій в організації – “Правий сектор” залишається організованою силою українського народу” – з іншої. В такий спосіб мав на меті нагадати багатьом присутнім на похороні дійсно Великого Українця і правосекторівця друга “Семена” про те, що не похорони українських героїв, а боротьба має об’єднювати нас в одній лаві – проти зовнішнього та внутрішнього окупанта і нехай смерть побратима буде усім пам’яткою про це.

  Не зміг опублікувати рахунок дружини “Семена” на листівці у зв’язку з об’єктивними причинами та обмеженим доступом до інтернету на той час. Нагадую, що дані рахунків ГО “Правий сектор -Прикарпаття” та картки ПБ – Мартинова В.Є. на згадуваній листівці, є частиною реквізитів ІФ ОО НВР ПС і, у випадку надходження на них коштів для сім’ї загиблого з відповідною поміткою, вони обов’язково будуть їм передані.

  Прикро, що мою необдуману дію так похабно використали вороги! Але вірю, що на все є воля і справедливість Божа!

  Приймаю кадрове рішення Проводу НВР “Правий сектор” щодо мене. Залишаюся в ПС, підтримую призначення на посаду т.в.о. Романа Масевича та бажаю йому успіху і терпіння.

 • Щиро прошу вибачення в сім’ї та побратимів дійсно Героя України друга “Семена” – у всіх чесних українців, кого мій вчинок якимось чином обурив або образив!
  В єдності з любов’ю до Бога і ближнього переможемо! Слава Україні!”, – йдеться у дописі.

  Нагадаємо, що Центральний Провід “Правого сектору” відсторонив обласного керівника Андрія Подільського з посади.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!